Блог

Внимание Раздел Блог в разработке! Могут возникнуть трудности в работе данного раздела!

Агронавігатор в Дніпрі. Порівняти ціни, купити споживчі товари на МАГЕЛЛАН

Сучасний і функціональний курсоуказатель допоможе зробити водіння паралельним, зменшить кількість пропусків і перекриттів. Такий навігатор значно економить ЗЗР, час і людський ресурс, виводячи продуктивність на якісно новий рівень. Незамінна річ в сільському господарстві.

Навіщо переплачувати посередникам? Набагато вигідніше співпрацювати з офіційним представником виробника безпосередньо! У нас мінімальні ціни на системи паралельного водіння, оперативну поставку в будь-який регіон, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Навігатор для трактора - це система номер один для оптимізації роботи сільськогосподарської техніки: Економить витрати на матеріали і підвищує ефективність, Забезпечує можливість роботи вночі і в умовах обмеженої видимості, Підвищує комфорт і продуктивність оператора, Зберігає замітки і зображення з прив'язкою до точки на поле, Автоматично зберігає дані і робить звіти, Паралельне водіння 4мя способами, Онлайн підтримка.

Допомагає Вам оптимально обробляти поле та документувати вашу роботу. Тепер Ви можете працювати у тракторі більш ефективно та професійно. Замірюйте та редагуйте межі ваших полів. Польовий журнал та звіти по полю.


Консультация: +38 (050) 295-28-60

Готовы решить все технические моменты по телефону и в наших сервисных центрах. «МАГЕЛЛАН» - оказываем самый высокий уровень обслужевания для наших клиентов!

Написать
Вайбер